X
Menu
X

Dj Biała Podlaska poleca lokale na zorganizowanie przyjęcia weselnego.
Lista lokali, w których prowadziliśmy przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe:

– Pensjonat DOLINA BUGU Rokitno
– Hotel „Polonia” Grabanów (więcej…)

Utwory godne polecenia do I tańca:

ForTeens – Jesteś szczęścią mnie
Paulla – Od dziś
K. Krawczyk – Bo jesteś Ty,
Kombi – Zaczaruj mnie, (więcej…)

Natalia Kukulska – Dla mamy i taty
Kumpliki – Rodzice
Wolnik – Powiedz mamo
Bayer Full – Walc dla rodziców
Urszula Sipińska – Cudownych rodziców mam
Whitney Houston – And I Always Love You (więcej…)

Oczywiście jest to tylko przykładowy scenariusz.
Przed każdym przyjęciem, zapraszamy Przyszłą Parę Młodą na spotkanie, na którym omawiamy każdy szczegół scenariusza i układamy wg. życzeń.

Scenariusz na wesele z dj Biała Podlaska:

1. Powitanie Pary Młodej wraz z goścmi w sali weselnej. (więcej…)

Muzyka na wesele Biała Podlaska, przyjęciu, imprezie integracyjnej jest jedną z najważniejszych spraw – to od niej zależy, jak wszyscy będą się bawić. Nie układam z góry listy granych utworów, dostosowuje repertuar do potrzeb gości tak, aby nawet nie myśleli o zejściu z parkietu. Staram grać się dla wszystkich i zapewniam dobrą zabawę dla przedstawicieli każdego pokolenia.

Bez problemu poruszam się po wszystkich stylach muzycznych, dostosuje się do Państwa gustów. (więcej…)

Profesjonalna oprawa artystyczna to gwarancja, że każde przyjęcie weselne będzie udane. Niezapomniane i niepowtarzalne. Jako DJ Biała Podlaska miałem okazję tworzyć oprawę muzyczną nie tylko podczas przyjęć weselnych, choć te są w moim głównym kręgu zainteresowań. Niezależnie od tego czy zabawiam muzyką gości na przyjęciu weselnym czy też podczas imprez firmowych, dbam o to, aby wszyscy dobrze się bawili. Utwory muzyczne i (więcej…)

Dj na wesele wodzirej, czyli nowe trendy w wyborach przyszłych Par Młodych.

Organizowanie wesela przez Dj-a, wodzireja to cieszący się popularnością wybór osób bliskich małżeństwa, który jest jednocześnie ekonomicznie atrakcyjny, jak i pozwala utrzymać ten sam poziom jakości zabawy na weselu, który zapewniają zespoły muzyczne. (więcej…)

Każde przyjęcie weselne to unikalne przeżycie. Cieszę się, że to właśnie ja, jako Dj Parczew zyskuję szansę by stać się częścią tak ważnego wydarzeniu wielu Młodych Par. Muzyka pasjonowała mnie od zawsze, a to, że mogę nią rozweselać ludzi jest dla mnie spełnieniem marzeń. Uświetniam swoją obecnością i muzycznymi utworami przyjęcia (więcej…)

Jedno z przyjęć weselnych, na których miałem okazję prowadzić jako Dj Biała Podlaska, było wesele Kasi i Adama odbywające się w Sali Zajazd Kodeński w Kodniu. Impreza, która zgromadziła naprawdę pokaźną liczbę gości weselnych a muzyka, którą gram z wielką pasją, stała się dopełnieniem tego najważniejszego w życiu nowożeńców wydarzenia. Niezwykle miło było widzieć zadowolone twarze i to nie tylko Pary Młodej. Nowożeńcy wchodząc na salę (więcej…)

14.06.2014 miałem okazję tworzyć niezwykłą oprawę muzyczną na weselu Justyny i Grzegorza. Przyjęcie weselne odbyło na Sali Weselnej Dorota przy ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. To było zdecydowanie niezapomniane przeżycie, nie tylko dla pary młodej ale i dla mnie. Choć jako dj na wesele Biała Podlaska grywam nie od dziś, to (więcej…)