Referencje

16 odpowiedzi na “Referencje”

 1. Sylwia i Kamil 01.08.2015r napisał(a):

  Serdeczne pozdrowienia dla Najlepszego Dj od Najlepszej Pary Młodej 😉 aaa tak na poważnie z wielką przyjemnością polecamy Dj Adiego, jest on podstawą dobrej zabawy na każdym szanującym się weselu, pewien profesjonalizm, znakomity repertuar, świetna komunikatywności z Młodą Parą i Gośćmi, dodatkowo zapewnienie cudnego, niepowtarzalnego nastroju sali weselnej za pomocą dekoracji świetlnych…Po naszym weselu nawet starsze osoby były pełne uznania. Ponad to nie minął miesiąc a my już rozdajemy numery kontaktowe znajomym 🙂 SERDECZNIE POLECAMY 🙂

 2. Adam i Kasia napisał(a):

  Współpraca z Adim,była dla nas czysta przyjemnością. Adamie, dziękujemy Ci za wspaniałą, wesołą współpracę, za Twoje zaangażowanie i pasję, które widać na każdym kroku, ująłes nas nie tylko swoim profesjonalizmem, ale również pogodą ducha i wyjątkową umiejętnością zjednywania sobie ludzi. W dniu tak wyjątkowym dla nas,ale i trzeba przyznać, nieco stresującym, potrafiłeś stworzyć niezwykle miłą atmosferę i dobra zabawę. POLECAMY W 100 %

 3. Marzena i Sylwek napisał(a):

  W poprzednią sobotę 5.07.2014 r. odbyło się nasze wesele. Ofertę oprawy muzycznej znalazłem na internecie.Nie znałem i nie słyszałem jak gra dj.adi.Już po kilku pierwszych minutach na weselu wiedzieliśmy że dokonaliśmy trafnego wyboru.Kultura,ubiór i podejście do nas jako pary młodej oraz gości było na najwyższym poziomie.Muzyka super.Idealnie dopasowana do klimatu i gości tańczących na parkiecie.A zachęcanie gości do zabawy , kulturalne,zabawne ,i skuteczne.Dialog między dj.a nami znakomity.Wodzirej pracujący z dj Adamem. Także pełen profesjonalizm i bardzo fajne prowadzenie imprezy.To także dzięki niemu zabawa i oczepiny wypadły perfekcyjnie.A więc też gorące podziękowania.
  Podsumowując.Jeżeli szukacie bardzo dobrej oprawy muzycznej to bez chwili namysłu i wahania polecamy dj Adi.Pana Adama Banacha.A będziecie zachwyceni.
  ps.Panie Adamie bardzo dziękujemy za oprawę muzyczną i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić że nikogo lepszego byśmy nie znaleźli .W 100% JEST PAN profesjonalistą i razem z kolegą wodzirejem jesteście dj z najwyższej półki branży muzycznej.Każdemu kto spyta nas o oprawę muzyczną .Z czystym sumieniem polecimy najlepszą firmę o nazwie DJ ADI, Dj Biała Podlaska. Jeszcze raz dziękujemy. Marzena i Sylwek.

 4. Ewa i Paweł napisał(a):

  Dziękujemy bardzo za profesjonalne poprowadzenie naszego przyjęcia. Świetnie prowadzona impreza, miła atmosfera, ciekawe zabawy. Goście byli bardzo zadowoleni. 🙂 Polecamy!

 5. Ania i Łukasz napisał(a):

  Dziękujemy bardzo za profesjonalne poprowadzenie naszego wesela w 100%,a to zasługa Dj – Adama Banacha,ze goście do tej pory są zachwyceni (nie mówiąc już o nas) a co nie którzy nawet nas namawiają na powtórkę ha ha.Zabawa poprowadzona ze smakiem,goście bawili się do białego rana,nawet Ci którzy na weselach siedzą zazwyczaj za stołem.Na pewno będą to dla nas nie zapomniane chwile i za nie serdecznie dziękujemy.Życzymy samych sukcesów i polecamy wszystkim bo naprawdę warto.

 6. Patryk i Basia napisał(a):

  24.08.2013 W Dobrynce miało miejsce nasze wesele na ok 240 osób. Pytając się gości, czy fajnie się bawią wszyscy odpowiadali jednoznacznie, że tak. Prowadzenie zabawy przez Adama i Tomka rewelacyjne. Liczne zabawy i konkursy na wysokim poziomie. Polecamy Serdecznie SUPER.

 7. Sylwia i Adrian napisał(a):

  20 lipca w Starej Kornicy odbyło sie nasze wspaniałe wesele z udziałem prowadzącego Dj Adi:-).DZIĘKUJEMY PANIE ADAMIE ZA TAK CUDOWNE POPROWADZENIE!!!Wszyscy nasi goście są zachwyceni z muzyki,zabawy.BARDZO POLECANY WSZYSTKIM Dj Adi-ego.JEST SUUUUUUUUUPER!!!Nie potrafimy wyrazić naszych emocji bo tak było super na naszym weselu,jeszcze raz dziękujemy!!!:-)))POZDRAWIAMY;-*.POLECAMY GORĄCO!!!!!!!!!!!!

 8. Pawe i Katarzyna napisał(a):

  Naprawdę polecamy! Impreza była przednia, muzyka odpowiadała każdemu. Wszyscy goście byli zadowoleni i chwalili Dj Adiego. Zastanawialiśmy się pomiędzy Dj a orkiestrą i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiamy Adamie! Będziemy Cię polecać wszystkim znajomym.

 9. Wraz z moim obecnym mężem szukaliśmy kogoś, kto nie bałby się faktu, że oboje jesteśmy niewidomi i podszedłby do nas „normalnie”. DJ Adi sprostał temu zadaniu. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Na sali bawili się młodzi i starzy, piosenki z różnych gatunków i o różnym tempie. POLECAMY

 10. Ania i Marek napisał(a):

  W dniu 18.08.2012 r. odbyło się Nasze wesele:) od razu wiedzieliśmy że dokonaliśmy dobrego wyboru dj – Adama Banacha. Z uwagi na to że, na naszym weselu było troszkę starszych osób dj bardzo fajnie dobierał kawałki w zależności od tego z jakiego wieku przedziałowego goście w danym momencie bawili się na parkiecie. Nam także podobała się muzyka. Stanowczo wolimy muzykę oryginalną a nie kaleczoną przez większość zespołów muzycznych grających na weselach, poza wyjątkiem zespołu mojego brata ciotecznego:) oni są super:). Adam wykazał się indywidualnym oraz profesjonalnym podejściem do sprawy. Przede wszystkim Adam jest otwarty na propozycje młodych:). Dziękujemy bardzo za świetną zabawę jaką nam zagwarantowałeś. Co więcej dziś mieliśmy telefon z prośbą o podanie kontaktu do Adama:). Myślę, że to o czymś świadczy:). Reasumując, dj-Adi to „dobry wybór”i jak najbardziej warty polecenia:) Pozdrawiamy

 11. Sylwia i Patryk napisał(a):

  11 sierpnia Dj Adi poprowadził Nasze wesele, które było fantastyczne dzięki muzyce, goscie bawili się przez całą noc, aż do białego rana. Dziękujemy bardzo za muzykę oraz profesjonalizm, z jakim Pan Adam podszedł do sprawy. Polecamy serdecznie wszystkim parom, gdyż przy tym Dj-u super zabawa będzie gwarantowana:)

 12. Iwona i Arek napisał(a):

  DJ Adi zajmował się muzyką na naszym weselu i ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Wybraliśmy go na podstawie strony internetowej, ale już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Nie zawiedliśmy się. Goście fantastycznie się bawili i wszystkim podobała się muzyka, przy której ciężko było usiedzieć na miejscu. Tańczyły nawet osoby, które bardzo rzadko wychodzą na parkiet. Polecamy też wodzireja Tomka, który organizował bardzo fajne i oryginalne zabawy w trakcie całego wesela. Nawet fotograf kilka razy nam powtarzał, że to świetny duet, a jest to osoba, która przecież co tydzień jest na jakimś weselu. Dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery i serdecznie polecamy innym parom.

 13. Agnieszka i Przemysław napisał(a):

  Nasze wesele 16.06.2012 prowadził Dj Adi. Jeszcze nigdy nie bawiliśmy się tak dobrze na weselu. Nasi goście, nawet Ci, którzy nie widzą wesela bez zespołu, wypowiadali się bardzo pozytywnie o Adamie. Ogólnie dzięki jego profesjonalnemu podejściu do imprez i całkiem dobrze zorganizowanej sali wyszła super impreza, aż żal, że nie można tego powtórzyć Adi, dzięki za wszystko. Serdecznie pozdrawiamy Agnieszka i Przemysław

 14. Anna i Mariusz napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i pełne zaangażowanie w poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego w Komarówce Podlaskiej 21 kwietnia 2012. Było idealnie, bo podobało się wszystkim: tym starszym, którzy bawią się przy tradycyjnych szlagierach weselnych i tym młodszym, którzy wolą nowoczesną muzykę miksowaną przez DJa. Wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali, możemy bez wahania powiedzieć, że Adi wart jest swojej ceny – nowoczesny sprzęt i oświetlenie, różnorodna muzyka, doskonała prezencja, wysoka kultura osobista to jego niezaprzeczalne atuty. Gorąco polecamy.

 15. Tomasz i Magda napisał(a):

  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Dj Adiemu za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się 26 maja 2012 r. w Zaciszu. Musimy skromnie przyznać, że było to najlepsze wesele, na jakim byliśmy i bardzo się cieszymy, że było to nasze własne 🙂 Serdeczne podziękowania za oprawę muzyczną, profesjonalizm i atmosferę w jaką wprowadził nas Adi. Zabawy były rewelacyjnie prowadzone a goście byli bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy tym wszystkim, którzy chcą sie dobrze i swobodnie pobawić. Z Dj Adim gwarantujemy dobrą zabawę do samego rana !!!

 16. Adrian i Patrycja napisał(a):

  W maju Dj Adi poprowadził nasze wesele w Janowie Podlaskim i udało się ono na 100%. Wyborem muzyki jak również zabawami podrasował zarówno starszyźnie rodzinnej jak również naszym znajomym. Do tej pory zbieram pochwały w kierunku Dj’a. Z czystym sumieniem polecamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*